• VIIBIME JÕULUPUHKUSEL 22.12.2018 - 06.01.2019!

Kaur Trade OÜ

Oleme avatud
E-R 08:00 - 17:00

Seadmete müük

Urmas Välja

CNC ja Cefla viimistlus

730 7256, 504 4390

urmas@kaurtrade.ee
Ago-Jüri Leimann

aspiratsioon ja niisutus, puidukuivatid

730 7257, 513 8742

agojyri@kaurtrade.ee
Raimo Kurs

CNC ja seadmete müük

730 7253

raimo@kaurtrade.ee
Karin Kukk

müügiassistent

730 7253, 5340 8061

karin@kaurtrade.ee
Egglis Marton

klassikaliste seadmete ja seadmete müük

5308 0802

egglis@kaurtrade.ee

Lõikeinstrumendid

Raido Kukk

lõikeinstrumentide müük

730 7255, 504 8635

raido@kaurtrade.ee
Kairo Kaurilind

lõikeinstrumentide müük

730 7254, 520 6680

kairo@kaurtrade.ee
Erle Kook

müügiassistent

730 7250, 527 9898

erle@kaurtrade.ee

HOOLDUS JA TEHNILINE TEENINDUS

Hugo Pettai

tehniline teenindus, tehniku aja broneerimine

730 7200

hugo@kaurtrade.ee
Andres Kalur

varuosade müük

730 7252

andres@kaurtrade.ee
PÄRINGUD:

730 7200 (E-R 8-17)

service@kaurtrade.ee

TERITUS

Rene Mets

teritusspetsialist

5301 4648

rene@kaurtrade.ee
Heiti Paju

teritusvanem

730 7206, 5664 9318

heiti@kaurtrade.ee
Valdis Vilumets

teraringi autojuht

504 2821

valdis@kaurtrade.ee
Jaano Paal

teritusosakonna logistik

730 7259, 5305 1184

jaano@kaurtrade.ee

Kontaktivorm